Clairfort heeft de praktijkhouder en eigenaar van een tandartsenpraktijk in Baarn begeleid bij de verkoop van de praktijk aan GAEV Dental.
GAEV Dental is een tandheelkundige groep met een netwerk van mondzorgpraktijken in Nederland, waarin preventieve tandheelkunde en samenwerking centraal staat. De groep telt inmiddels meer dan 19 tandartsenpraktijken.
Het Clairfort M&A-team bestond uit Jan Willem Reesink en Noa van Poppelen.
Clairfort begeleidt jaarlijks meerdere overnames in de (mond)zorg. Wilt u ook uw praktijk en/of tandtechnisch laboratorium verkopen, een samenwerkingsverband aangaan of heeft u anderszins juridische kwesties? Neem dan voor meer informatie vrijblijvend contact op met Jan Willem Reesink en zie deze blog: https://clairfort.nl/overname-van-uw-tandartsenpraktijk/

Kenmerken
- Jaartal 2026
- Sector (mond)zorg
- Dealrange € 0 - € 5.000.000
- Expertise Ondernemingsrecht
Neem vrijblijvend contact op
- Advocaat Jan Willem Reesink
- Telefoon030 - 307 54 65
- E-mailreesink@clairfort.nl


